Карта поромних сполучень Тенеріфе Іерро

Як забронювати паром з Тенеріфе до Іерро

На сайті directferries.com.ua Ви знайдете всі можливості для поромної переправи з Тенеріфе до Іерро протягом одного швидкого і дуже зручного пошуку.

Знайти розклад поромів і ціну на квитки на пороми з Тенеріфе до Іерро дуже просто з сайтом directferries.com.ua! Просто оберіть потрібний Вам маршрут з пошукової системи (ліворуч), і ми знайдемо Вам найкращий тариф і порівняємо його зі схожими пропозиціями від інших компаній, щоб Ви могли самі обрати кращий варіант для Вашої поїздки!

Для докладної інформації про кожну поромну переправу з Тенеріфе до Іерро, будь ласка, ознайомтеся більш детально з цією сторінкою або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Іерро, щоб знайти пороми з інших країн.
Тенеріфе
Тенеріфе
Пороми до Іерро
Іерро

Про Тенеріфе:

Тенеріфе, найбільший з іспанської групи Канарських островів, розташований приблизно в 320 км від північно-західного узбережжя Африки.
Хоча тут живе трохи менше мільйона постійних мешканців, Тенеріфе приваблює близько 4 мільйонів туристів на рік, яких, ймовірно, спокушають 67 км пляжів і гарантія цілорічної сонячної погоди.
З наявністю двох аеропортів і прямого поромного сполучення з материковою Іспанією, Тенеріфе є центром Канарських островів. На жаркому і сухому півдні острова розташовуються багато добре розвинених курортів, таких, як більш туристичні Плайя-де-лас-Амерікас і Лос Крістіанос. А північ острова більш затишна і спокійна, тому особливо популярна у зрілих мандрівників.

Про Іерро:

Ієрро, званий також "Острів меридіана" - найменший і самий західний з Канарських островів, площею 268,71 км².

Ієрро - острів скелястий і вулканічний; лише одного разу на острові було зафіксовано виверження вулкана Ломо Негро в 1973 році.

Як і всі Канарські острови, Йерро є популярним місцем відпочинку туристів і обслуговується невеликим аеропортом і поромним терміналом в столиці Вальверде.

© Direct Ferries Ltd