Карта поромних сполучень Швеція Латвія

Як забронювати паром з Швеції до Латвії

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Швеції до Латвії на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Швеції до Латвії, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Швеції до Латвії, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Латвії з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Латвії.
Швеція
Швеція
Пороми до Латвія
Латвія

про Швецію:

Швеція досягла завидного рівня життя в змішаній системі високотехнологічного капіталізму і великих соціальних допомог. Вона має сучасну систему розподілу, відмінні внутрішні і зовнішні комунікації та кваліфіковану робочу силу.

Будучи військовою міццю в XVII столітті, Швеція не брала участь у війнах протягом майже двох століть. Нейтралітет був збережений в обох світових війнах.

Швеція є великою, географічно різноманітної і, на подив, досить маловідомої країною. Віддаляючись від порівняно густонаселеного півдня, не так вже й часто можна зустріти людей. На західному узбережжі розташовуються безліч історичних портів - Гетеборг, Хельсінгборг і Мальме, який тепер пов'язаний мостом з Копенгагеном.

Столиця Швеції, Стокгольм, найбільш приваблює туристів, завдяки своїй монументальній архітектурі, прекрасним музеям і нічним клубам.

Центральна та північна Швеція нібито зійшли з туристичних брошур: великі ділянки лісу, невичерпні озера - близько 96 000 - і деякі з кращих маршрутів для піших походів в Європі. Два залізничних маршрута пов'язують цю місцевість з півднем.

про Латвію:

Історія Латвії, як і сусідній Естонії, складається переважно з окупації. Корінні прибалти були захоплені на початку XIII століття німецькими лицарями-хрестоносцями, які поневолили їх для прийняття християнства. Німці продовжували домінувати над обома землями навіть після того, як політичний контроль перейшов до Речі Посполитої, потім до Швеції і, нарешті, до Росії. У другій половині XIX століття латиші почали відновлювати свою ідентичність і, нарешті, досягли незалежності в 1918-20 роках після війни, в якій - за допомогою естонців - вони відбилися від росіян і від німців. Ця насилу добута незалежність була перервана радянською анексією в 1940 році. Коли тиск СРСР наприкінці 1980-х ослаб, серед латишів почастішали заклики до більшої автономії, а потім і до повної незалежності, а в середині 1991 року, після спроби державного перевороту проти Горбачова, Латвія оголосила про свою незалежність вдруге.
Наразі Латвія займається переходом економіки до приватної власності і намагається отямитися після радянської епохи застою. Крім шкоди для навколишнього середовища, спадщиною радянської окупації в Латвії стало тридцять відсотків російського населення.

© Direct Ferries Ltd