Карта поромних сполучень Південні і Північні Споради острів Скопелос

Як забронювати паром з Північних та Південних Спорад до острову Скопелос

Знайти найкращі тарифи на пороми з Північних та Південних Спорад до острову Скопелос - це швидко і просто, коли Ви шукаєте за допомогою нашого сервісу для порівняння тарифів.

Ми порівнюємо всі схожі поромні сполучення, що відправляються близько до вказаного Вами часу, що дає Вам можливість обрати найнижчий тариф для Вашого маршруту. Просто оберіть потрібне Вам поромне сполучення з Північних та Південних Спорад до острову Скопелос з меню, кількість пасажирів та натисніть на пошук!

Якщо Ви хочете подивитися повну мережу поромних сполучень, тоді пройдіть на сторінку Пороми до острову Скопелос.
Південні і Північні Споради
Південні і Північні Споради
Пороми до острів Скопелос
острів Скопелос

Про Південні і Північні Споради:

Грецькі острови Споради формують групу з приблизно 24 островів біля східного узбережжя Греції, з яких тільки деякі постійно заселені.

Споради є одним з найзеленіших районів в Середземному морі, а їхні землі покриті гірським масивом з сосновим бором, що спускається до деяких з кращих пляжів в Егейському морі. Багато з пляжів Спорад було нагороджено Блакитним прапором, який підтверджує, що вони є одними з найчистіших в Європі.

Про острів Скопелос:

Розташований на сході від материкової Греції між островами Скіатос і Алонісос, острів Скопелос є одним з островів архіпелагу Північні Споради.
Острів досягає 21 км у довжину і близько 8 км у ширину, а за формою нагадує саксофон.
Скопелос має відмінну берегову лінію. На південно-західній стороні острова є піщані пляжі зі спокійними водами. Гори домінують у західній і східній частинах острова.

© Direct Ferries Ltd