Карта поромних сполучень Південні і Північні Споради Греція

Як забронювати паром з Північних та Південних Спорад до Греції

Знайти найкращі тарифи на пороми з Північних та Південних Спорад до Греції - це швидко і просто, коли Ви шукаєте за допомогою нашого сервісу для порівняння тарифів.

Ми порівнюємо всі схожі поромні сполучення, що відправляються близько до вказаного Вами часу, що дає Вам можливість обрати найнижчий тариф для Вашого маршруту. Просто оберіть потрібне Вам поромне сполучення з Північних та Південних Спорад до Греції з меню, кількість пасажирів та натисніть на пошук!

Якщо Ви хочете подивитися повну мережу поромних сполучень, тоді пройдіть на сторінку Пороми до Греції.
Південні і Північні Споради
Південні і Північні Споради
Пороми до Греція
Греція

Про Південні і Північні Споради:

Грецькі острови Споради формують групу з приблизно 24 островів біля східного узбережжя Греції, з яких тільки деякі постійно заселені.

Споради є одним з найзеленіших районів в Середземному морі, а їхні землі покриті гірським масивом з сосновим бором, що спускається до деяких з кращих пляжів в Егейському морі. Багато з пляжів Спорад було нагороджено Блакитним прапором, який підтверджує, що вони є одними з найчистіших в Європі.

про Грецію:

Греція розташована в південній частині Європи, на південному кордоні Балканського півострова. Вона межує з Болгарією, колишньої Югославської Республікою Македонією та Албанією на півночі, і з Туреччиною на сході. Егейське море омиває східну частину материкової частини Греції, а Іонічне море - її західне узбережжя. Обидва моря є частиною Середземноморського басейну, в них знаходиться велика кількість островів.
Грецію вважають колискою західної цивілізації, батьківщиною демократії, спорту (в першу чергу як батьківщина Олімпійських ігор) та театрального мистецтва, Греція володіє дуже довгою і дивно багатою історією, протягом якої її культура справила особливо вплив на країни Європи, Північної Африки і Близького Сходу.

Сьогодні Греція є розвиненою країною, членом Європейського Союзу з 1981 року, а також членом єврозони з 2001 року.

Греція традиційно вважається одним з найпопулярніших туристичних напрямків по всьому світу, і з кожним роком, особливо в літні місяці, численні багатонаціональні острова просто переповнюються мільйонами закордонних гостей.

© Direct Ferries Ltd