Карта поромних сполучень Словенія Італія

Як забронювати паром з Словенія до Італії

На нашій сторінці про пороми з Словенія до Італії Ви зможете знайти всю потрібну Вам інформацію, щоб вибрати ідеально підходящу Вам поромну переправу до Італії.

Наш сервіс порівняння поромних пропозицій дозволить Вам порівняти розклади поромів і ціни на всі поромні сполучення з Словенія до Італії, так що Ви обов'язково знайдете відповідну поромну переправу за розумною ціною!

Скористайтеся нашою пошуковою системою вартості (ліворуч), щоб дізнатися ціну за квиток на пором з Словенія до Італії, або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Італії, щоб знайти пороми з інших країн.
Словенія
Словенія
Пороми до Італія
Італія

Пороми з Словенія до Італія

Про Словенія:

Словенія, одна з найменших країн в Європі, розташована у передальпійській частині Балканського півострова, і межує з Італією на заході, з Хорватією на півдні і сході, з Угорщиною на північному сході і Австрією на півночі, а також омивається Адріатичним морем на південно-заході.

Після революції в Австрії в 1848-49 рр., великого розвитку набув національний рух в Словенії. Після розпаду Австро-Угорщини в 1918 році, словенці сформували Королівство Сербів, Хорватів і Словенців, яке в 1929 було перейменовано в королівство Югославія.

Після відновлення Югославії в кінці Другої світової війни, Словенія увійшла до складу Соціалістичної Федеративної Республіки Югославії. Сучасна Словенія була утворена 25 червня 1991 після виходу зі складу Югославії. У 2004 році Словенія вступила до НАТО і Європейський Союз.

про Італію:

З усіх європейських країн охарактеризувати Італію найскладніше. Це сучасна, індустріальна нація, це законодавець стилю, чиї дизайнери вказують шлях для моди в кожному сезоні. Але в той самий час - це середземноморська країна зі всіма витікаючими звідси наслідками. Італійці сильно орієнтовані на родину, з упором на традиції та обряди католицької церкви, яка, незважаючи на зростаючий скептицизм серед молоді, як і раніше домінує тут життя людей.
Італія стала єдиною державою лише в 1861 році, і, як результат, італійці часто відчувають себе більш відданими до свого регіону, ніж до країни в цілому, що проявляється в різноманітності кухонь, діалектів, пейзажів і часто різним рівнем життя. Тут також знаходиться величезна культурна спадщина - лише в Тоскані знаходиться більше історичних пам'яток, ніж у будь-якій країні в світі, по всій країні збереглися значні залишки Римської імперії, особливо, звичайно, в самому Римі. До того ж кожен регіон дбайливо зберігає свої художні реліквії.

© Direct Ferries Ltd