Карта поромних сполучень острів Скопелос Південні і Північні Споради

Як забронювати паром з острова Скопелос до Північних та Південних Спорад

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з острова Скопелос до Північних та Південних Спорад з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з острова Скопелос до Північних та Південних Спорад, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з острова Скопелос до Північних та Південних Спорад, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Північних та Південних Спорад з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Північних та Південних Спорад.
острів Скопелос
острів Скопелос
Пороми до Південні і Північні Споради
Південні і Північні Споради

Про острів Скопелос:

Розташований на сході від материкової Греції між островами Скіатос і Алонісос, острів Скопелос є одним з островів архіпелагу Північні Споради.
Острів досягає 21 км у довжину і близько 8 км у ширину, а за формою нагадує саксофон.
Скопелос має відмінну берегову лінію. На південно-західній стороні острова є піщані пляжі зі спокійними водами. Гори домінують у західній і східній частинах острова.

Про Південні і Північні Споради:

Грецькі острови Споради формують групу з приблизно 24 островів біля східного узбережжя Греції, з яких тільки деякі постійно заселені.

Споради є одним з найзеленіших районів в Середземному морі, а їхні землі покриті гірським масивом з сосновим бором, що спускається до деяких з кращих пляжів в Егейському морі. Багато з пляжів Спорад було нагороджено Блакитним прапором, який підтверджує, що вони є одними з найчистіших в Європі.

© Direct Ferries Ltd