Карта поромних сполучень острів Скопелос Греція

Як забронювати паром з острова Скопелос до Греції

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з острова Скопелос до Греції з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з острова Скопелос до Греції, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з острова Скопелос до Греції, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Греції з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Греції.
острів Скопелос
острів Скопелос
Пороми до Греція
Греція

Про острів Скопелос:

Розташований на сході від материкової Греції між островами Скіатос і Алонісос, острів Скопелос є одним з островів архіпелагу Північні Споради.
Острів досягає 21 км у довжину і близько 8 км у ширину, а за формою нагадує саксофон.
Скопелос має відмінну берегову лінію. На південно-західній стороні острова є піщані пляжі зі спокійними водами. Гори домінують у західній і східній частинах острова.

про Грецію:

Греція розташована в південній частині Європи, на південному кордоні Балканського півострова. Вона межує з Болгарією, колишньої Югославської Республікою Македонією та Албанією на півночі, і з Туреччиною на сході. Егейське море омиває східну частину материкової частини Греції, а Іонічне море - її західне узбережжя. Обидва моря є частиною Середземноморського басейну, в них знаходиться велика кількість островів.
Грецію вважають колискою західної цивілізації, батьківщиною демократії, спорту (в першу чергу як батьківщина Олімпійських ігор) та театрального мистецтва, Греція володіє дуже довгою і дивно багатою історією, протягом якої її культура справила особливо вплив на країни Європи, Північної Африки і Близького Сходу.

Сьогодні Греція є розвиненою країною, членом Європейського Союзу з 1981 року, а також членом єврозони з 2001 року.

Греція традиційно вважається одним з найпопулярніших туристичних напрямків по всьому світу, і з кожним роком, особливо в літні місяці, численні багатонаціональні острова просто переповнюються мільйонами закордонних гостей.

© Direct Ferries Ltd