Карта поромних сполучень Сицилія Ліпарські острови

Як забронювати паром з Сицилії до Ліпарських островів

Знайти найкращі тарифи на пороми з Сицилії до Ліпарських островів - це швидко і просто, коли Ви шукаєте за допомогою нашого сервісу для порівняння тарифів.

Ми порівнюємо всі схожі поромні сполучення, що відправляються близько до вказаного Вами часу, що дає Вам можливість обрати найнижчий тариф для Вашого маршруту. Просто оберіть потрібне Вам поромне сполучення з Сицилії до Ліпарських островів з меню, кількість пасажирів та натисніть на пошук!

Якщо Ви хочете подивитися повну мережу поромних сполучень, тоді пройдіть на сторінку Пороми до Ліпарських островів.
Сицилія
Сицилія
Пороми до Ліпарські острови
Ліпарські острови

про Сицилію:

Сицилія - це автономний регіон в Італії і за сумісництвом найбільший острів у Середземному морі. Сицилія була колонізована поселенцями з Карфагена і греками, починаючи з VIII століття до нашої ери. Найбільш значна грецька колонія була заснована в місті Сіракузи близько 735 року до н. е. Іншими важливими грецькими колоніями були Джела, Агрідженто, Селинунте, Гімера і Мессіна. Ці міста-держави були важливою частиною класичної грецької цивілізації, яка включала Сицилію як частина Великої Греції - наприклад, Емпедокл і Архімед походили із Сицилії.
Сицилійська політика була пов'язана з політикою в самій Греції, яка, наприклад, привела Афіни до розгромної сицилійської експедиції під час Пелопоннеської війни.
Розташований поруч з Катанією вулкан Етна, найвищий вулкан в Європі, досягає 3330 м у висоту. Ліпарські острови на півночі є адміністративною частиною Сицилії, так само, як Егадські острови і острів Пантеллерія на заході, острів Устіка на північному заході, і Пелагські острова на південному заході.

Про Ліпарські острови:

Липарські острови - це архіпелаг вулканічного походження на півночі від Сицилії (Італія), що включає острови Вулькано, Саліна, Ліпарі, Стромболі, Філікуді, Алікуді, Панарея.

Липарські острови включені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО: це означає, що будівництво нових будівель суворо обмежена. Існуючі резиденції можуть бути придбані і реставровані, але тільки так, щоб бути схожими на традиційні вибілені хати.

І хоча кількість туристів тримається під контролем, мещканці материка масово відвідують острова протягом літніх місяців.

© Direct Ferries Ltd