Карта поромних сполучень Самос Лесбос

Як забронювати паром з Самоса до Лесбосу

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Самоса до Лесбосу на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Самоса до Лесбосу, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Самоса до Лесбосу, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Лесбосу з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Лесбосу.
Самос
Самос
Пороми до Лесбос
Лесбос

Про Самос:

Самос - це грецький острів в Егейському морі біля берегів Малої Азії. За часів античності острів був центром іонійської культури. Самос був батьківщиною низки великих діячів античної культури: філософів Піфагора, Мелісса і Епікура, астрономів Аристарха і Арістілла.
Це дуже зелений острів з чудовими пляжами. Тут є можливість для археологічного та пляжного туризму, а також численні можливості для гірських велосипедів та віндсерфінгу.

Про Лесбос:

Зелений грецький острів Лесбос з пишною рослинністю розташований в північно-східній частині Егейського моря, і є одним з найбільших островів в Греції.
З м'яким середземноморським кліматом, Лесбос є одним із самих сонячних грецьких островів, і все ще залишається недоторканим масовим туризмом.
Острів Лесбос - це ідеальне місце для людей, які хочуть побачити справжню Грецію.

© Direct Ferries Ltd