Карта поромних сполучень Самос Егейські острови

Як забронювати паром з Самоса до Егейських островів

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Самоса до Егейських островів на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Самоса до Егейських островів, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Самоса до Егейських островів, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Егейських островів з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Егейських островів.
Самос
Самос
Пороми до Егейські острови
Егейські острови

Про Самос:

Самос - це грецький острів в Егейському морі біля берегів Малої Азії. За часів античності острів був центром іонійської культури. Самос був батьківщиною низки великих діячів античної культури: філософів Піфагора, Мелісса і Епікура, астрономів Аристарха і Арістілла.
Це дуже зелений острів з чудовими пляжами. Тут є можливість для археологічного та пляжного туризму, а також численні можливості для гірських велосипедів та віндсерфінгу.

Про Егейські острови:

Егейські острови - це група грецьких островів, що знаходяться в Егейському морі. Острови оточені материковою частиною Греції на заході і півночі, а також Туреччиною на сході. Острів Кріт обмежує острова на півдні, а острова Родос, Карпатос і Касос на південному сході.

Острови характеризуються гірським ландшафтом, густими сосновими лісами і прекрасними піщаними пляжами.

© Direct Ferries Ltd