Карта поромних сполучень остров Піаноза Італія

Як забронювати паром з острову Піаноза до Італії

Знайти найкращі тарифи на пороми з острову Піаноза до Італії - це швидко і просто, коли Ви шукаєте за допомогою нашого сервісу для порівняння тарифів.

Ми порівнюємо всі схожі поромні сполучення, що відправляються близько до вказаного Вами часу, що дає Вам можливість обрати найнижчий тариф для Вашого маршруту. Просто оберіть потрібне Вам поромне сполучення з острову Піаноза до Італії з меню, кількість пасажирів та натисніть на пошук!

Якщо Ви хочете подивитися повну мережу поромних сполучень, тоді пройдіть на сторінку Пороми до Італії.
остров Піаноза
остров Піаноза
Пороми до Італія
Італія

Пороми з остров Піаноза до Італія

Про остров Піаноза:

Невеликий острів Піаноза можна знайти на південному заході від узбережжя Ельби, між західним узбережжям Італії та Корсикою.
Піаноза - дуже рівнинний острів (його назва походить від італійського pianura - плоский), досягає менше 30 метрів в найвищій точці.
Раніше тут розташовувалася в'язниця суворого режиму аж до свого закриття у 1998 році.
Як і багато інших тосканських островів, Піаноза є заповідником дикої флори і фауни, тому кількість відвідувачів тут обмежена. Прогулянковим і рибальським судам не дозволяється наближатися на відстань менше однієї милі від берега без спеціального дозволу.

про Італію:

З усіх європейських країн охарактеризувати Італію найскладніше. Це сучасна, індустріальна нація, це законодавець стилю, чиї дизайнери вказують шлях для моди в кожному сезоні. Але в той самий час - це середземноморська країна зі всіма витікаючими звідси наслідками. Італійці сильно орієнтовані на родину, з упором на традиції та обряди католицької церкви, яка, незважаючи на зростаючий скептицизм серед молоді, як і раніше домінує тут життя людей.
Італія стала єдиною державою лише в 1861 році, і, як результат, італійці часто відчувають себе більш відданими до свого регіону, ніж до країни в цілому, що проявляється в різноманітності кухонь, діалектів, пейзажів і часто різним рівнем життя. Тут також знаходиться величезна культурна спадщина - лише в Тоскані знаходиться більше історичних пам'яток, ніж у будь-якій країні в світі, по всій країні збереглися значні залишки Римської імперії, особливо, звичайно, в самому Римі. До того ж кожен регіон дбайливо зберігає свої художні реліквії.

© Direct Ferries Ltd