Карта поромних сполучень Марокко Гібралтар

Як забронювати паром з Марокко до Гібралтар

На сайті directferries.com.ua Ви знайдете всі можливості для поромної переправи з Марокко до Гібралтар протягом одного швидкого і дуже зручного пошуку.

Знайти розклад поромів і ціну на квитки на пороми з Марокко до Гібралтар дуже просто з сайтом directferries.com.ua! Просто оберіть потрібний Вам маршрут з пошукової системи (ліворуч), і ми знайдемо Вам найкращий тариф і порівняємо його зі схожими пропозиціями від інших компаній, щоб Ви могли самі обрати кращий варіант для Вашої поїздки!

Для докладної інформації про кожну поромну переправу з Марокко до Гібралтар, будь ласка, ознайомтеся більш детально з цією сторінкою або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Гібралтар, щоб знайти пороми з інших країн.
Марокко
Марокко
Пороми до Гібралтар
Гібралтар

Пороми з Марокко до Гібралтар

Про Марокко:

Марокко розташоване в самій західній частині Північної Африки, межує з Алжиром на сході, з пустелею Сахара на південному сході, омивається Атлантичним океаном на заході і Середземним морем на півночі. Перетинаючи всю країну, Атлаські гори ведуть до родючих рівнин і піщаних пляжів Атлантичного узбережжя. Гори, вкриті лісами з сосен, дубів і кедрів, підносяться на 3000 м. Там можна знайти відкриті пасовища і невеликі озера. Поряд з системою Атлаських гір на півночі Марокко, розташований гірський хребет Риф. Порти Сеута і Мелілья на північному узбережжі знаходяться під управлінням Іспанії.

Марокко є четвертою за населенням арабською країною, поступаючись Єгипту, Судану і Алжиру. Більшість марокканців - мусульмани-суніти арабського, берберського або змішаного походження. Араби захопили Марокко в VII і XI століттях, встановивши тут свою культуру. Єврейська меншина Марокко значно зменшилася і нараховує близько 7000. Більшість з 100 000 іноземних резидентів - французи або іспанці; більшість з них працює вчителями або технічним персоналом, і все більше стає число пенсіонерів, що живуть здебільшого в Марракеші.

© Direct Ferries Ltd