Карта поромних сполучень Мальта Сицилія

Як забронювати паром з Мальти до Сицилії

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Мальти до Сицилії на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Мальти до Сицилії, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Мальти до Сицилії, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Сицилії з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Сицилії.
Мальта
Мальта
Пороми до Сицилія
Сицилія

про Мальту:

Мальта - це невелика і густонаселена острівна держава, що складається з архіпелагу з семи островів в середині Середземного моря. Мальта знаходиться на півдні від Сицилії, на схід від Тунісу і на північ від Лівії. За контроль над стратегічно розташованими островами, населеними мальтійцями, століттями боролися різні держави. Наразі Мальта є самою малонаселеною державою в Євросоюзі.

Перша цивілізація, яка залишила після себе значні посмертні твори, процвітала в третьому тисячолітті до нашої ери і побудувала численні мегалітичні храми. Пізніше острів був окупований фінікійцями, карфагенянами і римлянами.
Незалежність від Великобританії була отримана в 1964 році, і через сорок років Мальта стала найменшою з 10 країн, що приєдналися до ЄС у травні 2004 року.
Щороку населення Мальти збільшується в три рази через приплив туристів - основного джерела доходів нації.
Серед визначних пам'яток Мальтійських островів - чиста блакитна вода, відокремлені бухти і піщані пляжі, в той час як у міській частині можна насолодитися середньовічними фортецями, чудовими церквами в стилі барокко і палацами, які відображають багату історію островів.

про Сицилію:

Сицилія - це автономний регіон в Італії і за сумісництвом найбільший острів у Середземному морі. Сицилія була колонізована поселенцями з Карфагена і греками, починаючи з VIII століття до нашої ери. Найбільш значна грецька колонія була заснована в місті Сіракузи близько 735 року до н. е. Іншими важливими грецькими колоніями були Джела, Агрідженто, Селинунте, Гімера і Мессіна. Ці міста-держави були важливою частиною класичної грецької цивілізації, яка включала Сицилію як частина Великої Греції - наприклад, Емпедокл і Архімед походили із Сицилії.
Сицилійська політика була пов'язана з політикою в самій Греції, яка, наприклад, привела Афіни до розгромної сицилійської експедиції під час Пелопоннеської війни.
Розташований поруч з Катанією вулкан Етна, найвищий вулкан в Європі, досягає 3330 м у висоту. Ліпарські острови на півночі є адміністративною частиною Сицилії, так само, як Егадські острови і острів Пантеллерія на заході, острів Устіка на північному заході, і Пелагські острова на південному заході.

© Direct Ferries Ltd