Карта поромних сполучень Ла-Гомера Пальма

Як забронювати паром з Ла-Гомери до Пальми

На сайті directferries.com.ua Ви знайдете всі можливості для поромної переправи з Ла-Гомери до Пальми протягом одного швидкого і дуже зручного пошуку.

Знайти розклад поромів і ціну на квитки на пороми з Ла-Гомери до Пальми дуже просто з сайтом directferries.com.ua! Просто оберіть потрібний Вам маршрут з пошукової системи (ліворуч), і ми знайдемо Вам найкращий тариф і порівняємо його зі схожими пропозиціями від інших компаній, щоб Ви могли самі обрати кращий варіант для Вашої поїздки!

Для докладної інформації про кожну поромну переправу з Ла-Гомери до Пальми, будь ласка, ознайомтеся більш детально з цією сторінкою або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Пальми, щоб знайти пороми з інших країн.
Ла-Гомера
Ла-Гомера
Пороми до Пальма
Пальма

Про Ла-Гомера:

Невеликий острів у формі торта - це один з Канарських островів, Ла-Гомера, площа якого лише 369,76 км².
Серед популярних напрямків острову - Вальє-Гран-Рей на заході, Ермігва і Агульї на півночі. До Гомери немає прямих рейсів, тому туристи можуть потрапити сюди з Тенеріфе на поромі або літаку.
На Гомері немає кілометрових пляжів або насиченого нічного життя сусіднього Тенеріфе, тому завдяки своїм мальовничим краєвидам і дикій природі, острів приваблює трохи інший вид туристів.

про Пальму:

Острів Пальма, самий північно-західний з Канарських островів, розташований в декількох сотнях кілометрів від узбережжя північно-західної Африки.
На острові є багато різних дивовижних видів природного ландшафту, а клімат тут стабільний, з приємною температурою в будь-який час року.
З туристичної точки зору, Пальма є тихим, мирним недоторканим островом, де туристи зможуть отримати незабутні враження.

© Direct Ferries Ltd