Карта поромних сполучень Ла-Гомера Іерро

Як забронювати паром з Ла-Гомери до Іерро

На сайті directferries.com.ua Ви знайдете всі можливості для поромної переправи з Ла-Гомери до Іерро протягом одного швидкого і дуже зручного пошуку.

Знайти розклад поромів і ціну на квитки на пороми з Ла-Гомери до Іерро дуже просто з сайтом directferries.com.ua! Просто оберіть потрібний Вам маршрут з пошукової системи (ліворуч), і ми знайдемо Вам найкращий тариф і порівняємо його зі схожими пропозиціями від інших компаній, щоб Ви могли самі обрати кращий варіант для Вашої поїздки!

Для докладної інформації про кожну поромну переправу з Ла-Гомери до Іерро, будь ласка, ознайомтеся більш детально з цією сторінкою або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Іерро, щоб знайти пороми з інших країн.
Ла-Гомера
Ла-Гомера
Пороми до Іерро
Іерро

Про Ла-Гомера:

Невеликий острів у формі торта - це один з Канарських островів, Ла-Гомера, площа якого лише 369,76 км².
Серед популярних напрямків острову - Вальє-Гран-Рей на заході, Ермігва і Агульї на півночі. До Гомери немає прямих рейсів, тому туристи можуть потрапити сюди з Тенеріфе на поромі або літаку.
На Гомері немає кілометрових пляжів або насиченого нічного життя сусіднього Тенеріфе, тому завдяки своїм мальовничим краєвидам і дикій природі, острів приваблює трохи інший вид туристів.

Про Іерро:

Ієрро, званий також "Острів меридіана" - найменший і самий західний з Канарських островів, площею 268,71 км².

Ієрро - острів скелястий і вулканічний; лише одного разу на острові було зафіксовано виверження вулкана Ломо Негро в 1973 році.

Як і всі Канарські острови, Йерро є популярним місцем відпочинку туристів і обслуговується невеликим аеропортом і поромним терміналом в столиці Вальверде.

© Direct Ferries Ltd