Карта поромних сполучень Джерсі Сарк

Як забронювати паром з Джерсі до Сарку

Порівняйте пороми з Джерсі до Сарку швидко і просто з directferries.com.ua. Наш сервіс порівняння цін шукає найдешевші тарифи, близькі до часу Вашої поїздки, щоб Ви могли знайти найбільш підходящий пором з Джерсі до Сарку.

Ми не просто пропонуємо пороми з Джерсі до Сарку, тому якщо Ви не знайдете нічого підходящого і хотіли б продовжити пошук, спробуйте пройти на нашу сторінку Пороми до Сарку.
Джерсі
Джерсі
Пороми до Сарк
Сарк

Про Джерсі:

Джерсі - це найпівденніший острів Британських островів, розташований в приблизно 160 км на південь від Великобританії, і всього в 22 км від узбережжя Франції. Незважаючи на свої розміри, усі Ваші почуття будуть цілодобово задіяні при відвідуванні цього крихітного острова. Місцевий клімат помірний, з м'якою зимою і прохолодним літом. З висоти пташиного польоту відкриваються чудові види на пишні долини, доглянуті поля і незайману берегову лінію. Море домінує пейзаж з видом на Атлантичний океан, що оточує острів, який доступний практично з будь-якої точки на острові. Узбережжя також пропонує нескінченну різноманітність - величні скелі, відкриті затоки, піщані пляжі і скелясті бухти, які знаходяться всього в декількох хвилинах їзди від будь-якої точки острова. Завдяки своїй унікальній позиції в затоці Сен-Мало, острів зростає і зменшується двічі на день, тому що хвилі припливів і відливів досягають 12 метрів, що є одним з найвищих приливних діапазонів в світі.

Про Сарк:

Сарк - це найменший з Нормандських островів, розташований в південно-західній частині Ла-Маншу.
Площа острова всього 5,45 км², а населення 600 чоловік.
На острові заборонені автомобілі, тільки пенсіонерам та інвалідам дозволено користуватися моторизованими засобами.
Раніше острів був улюбленим притулком піратів, але до XVI століття він був практично безлюдний.

© Direct Ferries Ltd