Карта поромних сполучень Італія Понціанські острови

Як забронювати паром з Італії до Понціанські острови

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Італії до Понціанські острови на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Італії до Понціанські острови, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Італії до Понціанські острови, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Понціанські острови з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Понціанські острови.
Італія
Італія
Пороми до Понціанські острови
Понціанські острови

Пороми з Італія до Понціанські острови

про Італію:

З усіх європейських країн охарактеризувати Італію найскладніше. Це сучасна, індустріальна нація, це законодавець стилю, чиї дизайнери вказують шлях для моди в кожному сезоні. Але в той самий час - це середземноморська країна зі всіма витікаючими звідси наслідками. Італійці сильно орієнтовані на родину, з упором на традиції та обряди католицької церкви, яка, незважаючи на зростаючий скептицизм серед молоді, як і раніше домінує тут життя людей.
Італія стала єдиною державою лише в 1861 році, і, як результат, італійці часто відчувають себе більш відданими до свого регіону, ніж до країни в цілому, що проявляється в різноманітності кухонь, діалектів, пейзажів і часто різним рівнем життя. Тут також знаходиться величезна культурна спадщина - лише в Тоскані знаходиться більше історичних пам'яток, ніж у будь-якій країні в світі, по всій країні збереглися значні залишки Римської імперії, особливо, звичайно, в самому Римі. До того ж кожен регіон дбайливо зберігає свої художні реліквії.

Про Понціанські острови:

Понціанські острови являють собою групу з 6 невеликих островів біля західного узбережжя Італії недалеко від Неаполя. До неї входять острова Понца (найбільший з них), Пальмарола, Дзанноне і Гаві на північному заході, а також Вентотене і Санто-Стефано на південному сході.
Острови залишаються відносно невідомим туристичним напрямом за межами Італії.

© Direct Ferries Ltd