Карта поромних сполучень острів Вайт Англія

Як забронювати паром з острова Вайт до Англії

Знайти найкращі тарифи на пороми з острова Вайт до Англії - це швидко і просто, коли Ви шукаєте за допомогою нашого сервісу для порівняння тарифів.

Ми порівнюємо всі схожі поромні сполучення, що відправляються близько до вказаного Вами часу, що дає Вам можливість обрати найнижчий тариф для Вашого маршруту. Просто оберіть потрібне Вам поромне сполучення з острова Вайт до Англії з меню, кількість пасажирів та натисніть на пошук!

Якщо Ви хочете подивитися повну мережу поромних сполучень, тоді пройдіть на сторінку Пороми до Англії.
острів Вайт
острів Вайт
Пороми до Англія
Англія

Про острів Вайт:

Незважаючи на отримання статусу графства після виходу зі складу Хемпшира, острів Уайт все ще бореться зі стереотипами про те, що це звичайна сільська місцевість, ідеально чиста і відчайдушно нудна. Насправді острів, площа якого всього 380 км², володіє несподівано прекрасною і різноманітною природою. Так на заході острова знаходяться крейдяні скелі Нідлс («Голки»), які вважаються одним з чудес природи півдня Англії. На східному узбережжі є кілька курортів, парова залізниця, а в північній частині острова розташований Осборн-хаус - палац і місце смерті королеви Вікторії, який зробив Острів привабливим напрямком для аристократії. У місті Каус на острові Уайт розташований військовий музей.
Острів Уайт - це ідеальне місце для спокійного відпочинку в будь-який час року. Тут буде чим зайнятися і туристам, люблячим більш активний відпочинок, наприклад, віндсерфінг, вітрильний спорт і парапланеризм. А тим, хто віддає перевагу пішому туризму, буде цікаво побродити по місцевих незвіданих стежках.

про Англію:

Найбільша і найбільш густонаселена частина Великобританії, Англія займає більшу частину острова Великобританія.

До недавнього часу люди уявляли Англію як благородну, казкову землю, яка все ще живе в 30-х роках, як родоначальницю поштових відділень, пабів і гостьових будинків священиків. Зараз вона більш відома своїми яскравими містами з різноманітним нічним життям і пам'ятками, які контрастують із зеленою і приємною сільською місцевістю.
З інтригуючими містами і мальовничою природою в Англії є щось на будь-який смак. Починаючи з невід'ємно популярних Лондона, Стратфорда, Глостера і Йорка, закінчуючи химерними принадами Ньюкасла, Ліверпуля та Манчестера, міста Англії - це живі, суєтні місця, де любов до ностальгії змагається з духом винахідливості.

Насолоджуйтесь неперевершеною красою Котсуолдс і Дейлс, але не забудьте також подорожувати по закутках Нортумберленда і Лінкольншира. Коли вільного часу залишиться в обріз, варто зійти з традиційного туристичного маршруту і побродити по сільській місцевості, спробувати "справжній" ель в пабі, відвідати традиційні міські ринки, або спробувати англійські вина і інтернаціональну кухню, яка не поступається будь-якій кухні в світі.

Сучасна Англія привітна, доброзичлива, захоплююча і весела, де розкіш і традиції врівноважують індивідуальні особливості її народу, а почуття гумору - це перепустка для суспільного визнання.

© Direct Ferries Ltd