Карта поромних сполучень Голландія Англія

Як забронювати паром з Голландії до Англії

Порівняйте пороми з Голландії до Англії швидко і просто з directferries.com.ua. Наш сервіс порівняння цін шукає найдешевші тарифи, близькі до часу Вашої поїздки, щоб Ви могли знайти найбільш підходящий пором з Голландії до Англії.

Ми не просто пропонуємо пороми з Голландії до Англії, тому якщо Ви не знайдете нічого підходящого і хотіли б продовжити пошук, спробуйте пройти на нашу сторінку Пороми до Англії.
Голландія
Голландія
Пороми до Англія
Англія

про Голландію:

Нідерланди (часто звані Голландією) - це європейська країна на "відвойованої" території Північного моря, тому приблизно половина її території лежить на рівні або нижче рівня моря. Меліорація стала домінуючим мотивом тутешньої історії, а її результатом стала поява унікальних краєвидів: рівнинні і родючі ландшафти з вітряками та церковними шпилями; красиві тераси в обрамленні каналів; і кілометри трав'янистих дюн, що примикають до недоторканих піщаних пляжів.
Нідерланди є однією з найбільш розвинених країн у світі, з найвищою щільністю населення в Європі: її шістнадцять мільйонів жителів зосереджені в області, розміром приблизно з південну Англію.
Нідерланди - це не лише Амстердам, як багато хто собі уявляє. Крім столиці ця країна багата іншими вражаючими містами, як, наприклад, Арнем, Гаага і Роттердам, а також чудовою сільською місцевістю і старовинними містами Утрехт і Делфт.
Напевно, ні для кого не буде сюрпризом, що Нідерланди є однією з найліберальніших країн Європи, до того ж тут вперше було показано реаліті-шоу "Великий Брат" ("Big Brother"), що змінило телевізійні стандарти.

про Англію:

Найбільша і найбільш густонаселена частина Великобританії, Англія займає більшу частину острова Великобританія.

До недавнього часу люди уявляли Англію як благородну, казкову землю, яка все ще живе в 30-х роках, як родоначальницю поштових відділень, пабів і гостьових будинків священиків. Зараз вона більш відома своїми яскравими містами з різноманітним нічним життям і пам'ятками, які контрастують із зеленою і приємною сільською місцевістю.
З інтригуючими містами і мальовничою природою в Англії є щось на будь-який смак. Починаючи з невід'ємно популярних Лондона, Стратфорда, Глостера і Йорка, закінчуючи химерними принадами Ньюкасла, Ліверпуля та Манчестера, міста Англії - це живі, суєтні місця, де любов до ностальгії змагається з духом винахідливості.

Насолоджуйтесь неперевершеною красою Котсуолдс і Дейлс, але не забудьте також подорожувати по закутках Нортумберленда і Лінкольншира. Коли вільного часу залишиться в обріз, варто зійти з традиційного туристичного маршруту і побродити по сільській місцевості, спробувати "справжній" ель в пабі, відвідати традиційні міські ринки, або спробувати англійські вина і інтернаціональну кухню, яка не поступається будь-якій кухні в світі.

Сучасна Англія привітна, доброзичлива, захоплююча і весела, де розкіш і традиції врівноважують індивідуальні особливості її народу, а почуття гумору - це перепустка для суспільного визнання.

© Direct Ferries Ltd