Карта поромних сполучень Греція Південні і Північні Споради

Як забронювати паром з Греції до Північних та Південних Спорад

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Греції до Північних та Південних Спорад на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Греції до Північних та Південних Спорад, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Греції до Північних та Південних Спорад, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Північних та Південних Спорад з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Північних та Південних Спорад.
Греція
Греція
Пороми до Південні і Північні Споради
Південні і Північні Споради

про Грецію:

Греція розташована в південній частині Європи, на південному кордоні Балканського півострова. Вона межує з Болгарією, колишньої Югославської Республікою Македонією та Албанією на півночі, і з Туреччиною на сході. Егейське море омиває східну частину материкової частини Греції, а Іонічне море - її західне узбережжя. Обидва моря є частиною Середземноморського басейну, в них знаходиться велика кількість островів.
Грецію вважають колискою західної цивілізації, батьківщиною демократії, спорту (в першу чергу як батьківщина Олімпійських ігор) та театрального мистецтва, Греція володіє дуже довгою і дивно багатою історією, протягом якої її культура справила особливо вплив на країни Європи, Північної Африки і Близького Сходу.

Сьогодні Греція є розвиненою країною, членом Європейського Союзу з 1981 року, а також членом єврозони з 2001 року.

Греція традиційно вважається одним з найпопулярніших туристичних напрямків по всьому світу, і з кожним роком, особливо в літні місяці, численні багатонаціональні острова просто переповнюються мільйонами закордонних гостей.

Про Південні і Північні Споради:

Грецькі острови Споради формують групу з приблизно 24 островів біля східного узбережжя Греції, з яких тільки деякі постійно заселені.

Споради є одним з найзеленіших районів в Середземному морі, а їхні землі покриті гірським масивом з сосновим бором, що спускається до деяких з кращих пляжів в Егейському морі. Багато з пляжів Спорад було нагороджено Блакитним прапором, який підтверджує, що вони є одними з найчистіших в Європі.

© Direct Ferries Ltd