Карта поромних сполучень Греція острів Скопелос

Як забронювати паром з Греції до острову Скопелос

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Греції до острову Скопелос на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Греції до острову Скопелос, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Греції до острову Скопелос, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до острову Скопелос з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до острову Скопелос.
Греція
Греція
Пороми до острів Скопелос
острів Скопелос

про Грецію:

Греція розташована в південній частині Європи, на південному кордоні Балканського півострова. Вона межує з Болгарією, колишньої Югославської Республікою Македонією та Албанією на півночі, і з Туреччиною на сході. Егейське море омиває східну частину материкової частини Греції, а Іонічне море - її західне узбережжя. Обидва моря є частиною Середземноморського басейну, в них знаходиться велика кількість островів.
Грецію вважають колискою західної цивілізації, батьківщиною демократії, спорту (в першу чергу як батьківщина Олімпійських ігор) та театрального мистецтва, Греція володіє дуже довгою і дивно багатою історією, протягом якої її культура справила особливо вплив на країни Європи, Північної Африки і Близького Сходу.

Сьогодні Греція є розвиненою країною, членом Європейського Союзу з 1981 року, а також членом єврозони з 2001 року.

Греція традиційно вважається одним з найпопулярніших туристичних напрямків по всьому світу, і з кожним роком, особливо в літні місяці, численні багатонаціональні острова просто переповнюються мільйонами закордонних гостей.

Про острів Скопелос:

Розташований на сході від материкової Греції між островами Скіатос і Алонісос, острів Скопелос є одним з островів архіпелагу Північні Споради.
Острів досягає 21 км у довжину і близько 8 км у ширину, а за формою нагадує саксофон.
Скопелос має відмінну берегову лінію. На південно-західній стороні острова є піщані пляжі зі спокійними водами. Гори домінують у західній і східній частинах острова.

© Direct Ferries Ltd