Карта поромних сполучень Греція Саронічні острови

Як забронювати паром з Греції до Саронічних островів

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Греції до Саронічних островів на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Греції до Саронічних островів, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Греції до Саронічних островів, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Саронічних островів з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Саронічних островів.
Греція
Греція
Пороми до Саронічні острови
Саронічні острови

про Грецію:

Греція розташована в південній частині Європи, на південному кордоні Балканського півострова. Вона межує з Болгарією, колишньої Югославської Республікою Македонією та Албанією на півночі, і з Туреччиною на сході. Егейське море омиває східну частину материкової частини Греції, а Іонічне море - її західне узбережжя. Обидва моря є частиною Середземноморського басейну, в них знаходиться велика кількість островів.
Грецію вважають колискою західної цивілізації, батьківщиною демократії, спорту (в першу чергу як батьківщина Олімпійських ігор) та театрального мистецтва, Греція володіє дуже довгою і дивно багатою історією, протягом якої її культура справила особливо вплив на країни Європи, Північної Африки і Близького Сходу.

Сьогодні Греція є розвиненою країною, членом Європейського Союзу з 1981 року, а також членом єврозони з 2001 року.

Греція традиційно вважається одним з найпопулярніших туристичних напрямків по всьому світу, і з кожним роком, особливо в літні місяці, численні багатонаціональні острова просто переповнюються мільйонами закордонних гостей.

Про Саронічні острови:

Саронічні острови отримали свою назву від Саронічної затоки, в якій вони розташовані, перебуваючи недалеко від материкової Греції.
До основного архіпелагу островів входять Саламін, Егіна, Ангістрі і Порос.
Саронічні острови дуже популярні як літній напрямок для відпочинку, особливо серед туристів із Греції.

© Direct Ferries Ltd