Карта поромних сполучень острів Джильйо Італія

Як забронювати паром з острова Джильйо до Італії

Порівняйте пороми з острова Джильйо до Італії швидко і просто з directferries.com.ua. Наш сервіс порівняння цін шукає найдешевші тарифи, близькі до часу Вашої поїздки, щоб Ви могли знайти найбільш підходящий пором з острова Джильйо до Італії.

Ми не просто пропонуємо пороми з острова Джильйо до Італії, тому якщо Ви не знайдете нічого підходящого і хотіли б продовжити пошук, спробуйте пройти на нашу сторінку Пороми до Італії.
острів Джильйо
острів Джильйо
Пороми до Італія
Італія

Пороми з острів Джильйо до Італія

про острів Джільйо:

Італійський острів Джіліо можна знайти в 15 км від узбережжя Тоскани.
Джіліо може похвалитися м'яким кліматом, незайманою природою, кришталевою чистотою смарагдових вод з піщаними пляжами і красивими бухтами - ось, що приваблює сюди туристів.
У 2012 році Джіліо опинився в центрі уваги всього світу, коли круїзний лайнер Costa Concordia сів на мілину недалеко від берегів острова.

про Італію:

З усіх європейських країн охарактеризувати Італію найскладніше. Це сучасна, індустріальна нація, це законодавець стилю, чиї дизайнери вказують шлях для моди в кожному сезоні. Але в той самий час - це середземноморська країна зі всіма витікаючими звідси наслідками. Італійці сильно орієнтовані на родину, з упором на традиції та обряди католицької церкви, яка, незважаючи на зростаючий скептицизм серед молоді, як і раніше домінує тут життя людей.
Італія стала єдиною державою лише в 1861 році, і, як результат, італійці часто відчувають себе більш відданими до свого регіону, ніж до країни в цілому, що проявляється в різноманітності кухонь, діалектів, пейзажів і часто різним рівнем життя. Тут також знаходиться величезна культурна спадщина - лише в Тоскані знаходиться більше історичних пам'яток, ніж у будь-якій країні в світі, по всій країні збереглися значні залишки Римської імперії, особливо, звичайно, в самому Римі. До того ж кожен регіон дбайливо зберігає свої художні реліквії.

© Direct Ferries Ltd