Карта поромних сполучень Гібралтар Марокко

Як забронювати паром з Гібралтар до Марокко

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Гібралтар до Марокко з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Гібралтар до Марокко, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Гібралтар до Марокко, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Марокко з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Марокко.
Гібралтар
Гібралтар
Пороми до Марокко
Марокко

Пороми з Гібралтар до Марокко

Про Марокко:

Марокко розташоване в самій західній частині Північної Африки, межує з Алжиром на сході, з пустелею Сахара на південному сході, омивається Атлантичним океаном на заході і Середземним морем на півночі. Перетинаючи всю країну, Атлаські гори ведуть до родючих рівнин і піщаних пляжів Атлантичного узбережжя. Гори, вкриті лісами з сосен, дубів і кедрів, підносяться на 3000 м. Там можна знайти відкриті пасовища і невеликі озера. Поряд з системою Атлаських гір на півночі Марокко, розташований гірський хребет Риф. Порти Сеута і Мелілья на північному узбережжі знаходяться під управлінням Іспанії.

Марокко є четвертою за населенням арабською країною, поступаючись Єгипту, Судану і Алжиру. Більшість марокканців - мусульмани-суніти арабського, берберського або змішаного походження. Араби захопили Марокко в VII і XI століттях, встановивши тут свою культуру. Єврейська меншина Марокко значно зменшилася і нараховує близько 7000. Більшість з 100 000 іноземних резидентів - французи або іспанці; більшість з них працює вчителями або технічним персоналом, і все більше стає число пенсіонерів, що живуть здебільшого в Марракеші.

© Direct Ferries Ltd