Карта поромних сполучень Німеччина Латвія

Як забронювати паром з Німеччини до Латвії

На нашій сторінці про пороми з Німеччини до Латвії Ви зможете знайти всю потрібну Вам інформацію, щоб вибрати ідеально підходящу Вам поромну переправу до Латвії.

Наш сервіс порівняння поромних пропозицій дозволить Вам порівняти розклади поромів і ціни на всі поромні сполучення з Німеччини до Латвії, так що Ви обов'язково знайдете відповідну поромну переправу за розумною ціною!

Скористайтеся нашою пошуковою системою вартості (ліворуч), щоб дізнатися ціну за квиток на пором з Німеччини до Латвії, або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Латвії, щоб знайти пороми з інших країн.
Німеччина
Німеччина
Пороми до Латвія
Латвія

про Німеччину:

Більш ніж десять років після возз'єднання, Німеччина і її відвідувачі пожинають плоди єдності. Величезні інвестиції в інфраструктуру та сферу обслуговування стирають не тільки кордони часів холодної війни: шрами, спричинені Другою світовою війною теж нарешті зникають. Багато що змінилося, але туристи, які відвідують Німеччину не в перший раз, все одно знайдуть те, що більшості завжди доводиться до смаку - ресторани, де подають величезні порції Sauerbraten (печеня з яловичини) або ж Biergarten (пивний сад), з бездонними бочками світлого або пшеничного пива.

Після того, як ви перестанете оцінювати Німеччину в діапазоні схід-захід, ви побачите Німеччину очима німців і зрозумієте, що кожен німецький регіон відрізняється власним діалектом, продуктами харчування, традиціями та історією. Щоб у цьому переконатися, достатньо просто відвідати якнайбільше німецьких регіонів. Німеччина відмінно використовує свої сильні сторони: елегантність і шарм великих міст, маленькі містечка, що виглядають як на листівці, фестивалів зі збору урожаю в язичницькому стилі, багатство мистецтва і культури, а також чудові лісові масиви, красиві замки, вишукані вина і пиво - все для Вашого задоволення.

Перебуваючи в серці Європи, Німеччина сильно вплинула на історію континенту, від Карла Великого і Священної Римської імперії до Німецької імперії Отто фон Бісмарка, нацизму, зведення і знесення Берлінської стіни. Жодна інша нація не зробила такого впливу, будь то позитивного чи негативного, на розвиток Європи.

про Латвію:

Історія Латвії, як і сусідній Естонії, складається переважно з окупації. Корінні прибалти були захоплені на початку XIII століття німецькими лицарями-хрестоносцями, які поневолили їх для прийняття християнства. Німці продовжували домінувати над обома землями навіть після того, як політичний контроль перейшов до Речі Посполитої, потім до Швеції і, нарешті, до Росії. У другій половині XIX століття латиші почали відновлювати свою ідентичність і, нарешті, досягли незалежності в 1918-20 роках після війни, в якій - за допомогою естонців - вони відбилися від росіян і від німців. Ця насилу добута незалежність була перервана радянською анексією в 1940 році. Коли тиск СРСР наприкінці 1980-х ослаб, серед латишів почастішали заклики до більшої автономії, а потім і до повної незалежності, а в середині 1991 року, після спроби державного перевороту проти Горбачова, Латвія оголосила про свою незалежність вдруге.
Наразі Латвія займається переходом економіки до приватної власності і намагається отямитися після радянської епохи застою. Крім шкоди для навколишнього середовища, спадщиною радянської окупації в Латвії стало тридцять відсотків російського населення.

© Direct Ferries Ltd