Карта поромних сполучень острови Додеканес Крит

Як забронювати паром з островів Додеканеса до Криту

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з островів Додеканеса до Криту на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з островів Додеканеса до Криту, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з островів Додеканеса до Криту, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Криту з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Криту.
острови Додеканес
острови Додеканес
Пороми до Крит
Крит

Про острови Додеканес:

Острови Додеканес (Південні Споради), розташовані в південно-східній частині Егейського моря, складаються з 12 великих островів, включаючи Родос, Кос, Патмос, Калімнос, Карпатос, і з безлічі менших за розміром островів.

Острови Додеканес були заселені ще в доісторичні часи, хоча тільки в період дорійського вторгнення вони почали процвітати в якості незалежного об'єкту, розвивати економіку і культуру протягом наступних століть.

Красиві білі будинки на острові, приголомшливі пляжі з кришталево чистою водою, чарівні села і нічне життя приваблюють тисячі відвідувачів щороку.

Про Крит:

Кріт - це п'ятий за розміром острів у Середземному морі, і найбільший з грецьких островів, має півмільйонне населення.

Якби серед грецьких островів проводився конкурс краси, то Кріт безумовно був би серед фаворитів. Незважаючи на 1000 км узбережжя, Кріт - це не тільки сонце, море і пісок; це ще й абсолютно особливе місце, повне життєвих сил, тепла, гостинності, культури і, звичайно, відмінної інфраструктури.

Кріт відомий своїми морями, пляжами, і дуже контрастним ландшафтом. Пейзаж на острові змінюється від родючих прибережних рівнин до масивних гір, і від жвавих міст до дуже мирних будиночків на схилі пагорбів. Розміщення для відпочинку варіюється від розкішних готелів до невеликих родинних апартаментів та кемпінгів.

© Direct Ferries Ltd