Карта поромних сполучень Данія Самсьо

Як забронювати паром з Данії до Самсьо

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Данії до Самсьо з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Данії до Самсьо, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Данії до Самсьо, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Самсьо з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Самсьо.
Данія
Данія
Пороми до Самсьо
Самсьо

про Данію:

Делікатно балансуючи між Скандинавським півостровом і континентальною Європою, Данія поєднує характерні риси обох цих місцевостей. Ціни в Данії та закони, що регулюють алкоголь, в цілому відповідають решті Європи, але її соціальна політика і стиль правління виразно скандинавські; соціальні пільги і рівень життя високі, а політика дотримується консенсусу. Серед усіх Скандинавських країн поїздку до Данії організувати найлегше - з точки зору фінансових витрат і відстані.
Крім розсипи дрібних осторов, країна складається з трьох основних земель - островів Зеландія і Фюн, і півострова Ютландія, який простягається на північ від Німеччини. Переважна більшість туристів їдуть до Зеландії, а конкретно в Копенгаген - найбільше місто, в якому відбуваються всі центральні події, з красивим історичним центром, вибором музеїв на будь-який смак і з яскравим нічним життям. Менший сусід Зеландії, Фюн, може запропонувати лише одну міську спокусу у вигляді столиці Оденсе, а в іншому це досить спокійне місце. Тільки Ютландія знаходиться досить далеко від Копенгагена, що дозволяє насолодитися особливим відпочинком, а також найрізноманітнішими пейзажами Данії, починаючи від м'яких зелених пагорбів до дикуватої пустки. Орхус і Ольборг - два найжвавіших міста за межами столиці.

Про Самсьо:

Самсьо - це данський острів у протоці Каттегат, розташований між півостровом Ютландія і островом Зеландія.
Самсьо повністю позбавився від викидів вуглекислого газу за допомогою максимального використання альтернативних джерел енергії, наприклад, енергії вітру.
Площа острова 114 км², населення - 4124 чоловік. Самсьо популярний своєї суницею, картоплею і однойменним сиром.

© Direct Ferries Ltd