Карта поромних сполучень Кіклади Крит

Як забронювати паром з Кікладів до Криту

На нашій сторінці про пороми з Кікладів до Криту Ви зможете знайти всю потрібну Вам інформацію, щоб вибрати ідеально підходящу Вам поромну переправу до Криту.

Наш сервіс порівняння поромних пропозицій дозволить Вам порівняти розклади поромів і ціни на всі поромні сполучення з Кікладів до Криту, так що Ви обов'язково знайдете відповідну поромну переправу за розумною ціною!

Скористайтеся нашою пошуковою системою вартості (ліворуч), щоб дізнатися ціну за квиток на пором з Кікладів до Криту, або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Криту, щоб знайти пороми з інших країн.
Кіклади
Кіклади
Пороми до Крит
Крит

Про Кіклади:

Детальніше про Кіклади - путівник по островам

Про Крит:

Кріт - це п'ятий за розміром острів у Середземному морі, і найбільший з грецьких островів, має півмільйонне населення.

Якби серед грецьких островів проводився конкурс краси, то Кріт безумовно був би серед фаворитів. Незважаючи на 1000 км узбережжя, Кріт - це не тільки сонце, море і пісок; це ще й абсолютно особливе місце, повне життєвих сил, тепла, гостинності, культури і, звичайно, відмінної інфраструктури.

Кріт відомий своїми морями, пляжами, і дуже контрастним ландшафтом. Пейзаж на острові змінюється від родючих прибережних рівнин до масивних гір, і від жвавих міст до дуже мирних будиночків на схилі пагорбів. Розміщення для відпочинку варіюється від розкішних готелів до невеликих родинних апартаментів та кемпінгів.

© Direct Ferries Ltd