Карта поромних сполучень Крит Кіклади

Як забронювати паром з Криту до Кікладів

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Криту до Кікладів на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Криту до Кікладів, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Криту до Кікладів, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Кікладів з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Кікладів.
Крит
Крит
Пороми до Кіклади
Кіклади

Про Крит:

Кріт - це п'ятий за розміром острів у Середземному морі, і найбільший з грецьких островів, має півмільйонне населення.

Якби серед грецьких островів проводився конкурс краси, то Кріт безумовно був би серед фаворитів. Незважаючи на 1000 км узбережжя, Кріт - це не тільки сонце, море і пісок; це ще й абсолютно особливе місце, повне життєвих сил, тепла, гостинності, культури і, звичайно, відмінної інфраструктури.

Кріт відомий своїми морями, пляжами, і дуже контрастним ландшафтом. Пейзаж на острові змінюється від родючих прибережних рівнин до масивних гір, і від жвавих міст до дуже мирних будиночків на схилі пагорбів. Розміщення для відпочинку варіюється від розкішних готелів до невеликих родинних апартаментів та кемпінгів.

Про Кіклади:

Детальніше про Кіклади - путівник по островам

© Direct Ferries Ltd