Карта поромних сполучень острів Капрая Італія

Як забронювати паром з острова Капрая до Італії

На сайті directferries.com.ua Ви знайдете всі можливості для поромної переправи з острова Капрая до Італії протягом одного швидкого і дуже зручного пошуку.

Знайти розклад поромів і ціну на квитки на пороми з острова Капрая до Італії дуже просто з сайтом directferries.com.ua! Просто оберіть потрібний Вам маршрут з пошукової системи (ліворуч), і ми знайдемо Вам найкращий тариф і порівняємо його зі схожими пропозиціями від інших компаній, щоб Ви могли самі обрати кращий варіант для Вашої поїздки!

Для докладної інформації про кожну поромну переправу з острова Капрая до Італії, будь ласка, ознайомтеся більш детально з цією сторінкою або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Італії, щоб знайти пороми з інших країн.
острів Капрая
острів Капрая
Пороми до Італія
Італія

Пороми з острів Капрая до Італія

Про острів Капрая:

Капрі - це італійський острів, найзахідніший з 7 островів Тосканського архіпелагу, розташований в 65 км від Ліворно.

Через особливо м'який клімат острів користується популярністю серед туристів цілий рік, але, як і на всіх Середземноморських островах, пік туризму спостерігається в літні місяці.

про Італію:

З усіх європейських країн охарактеризувати Італію найскладніше. Це сучасна, індустріальна нація, це законодавець стилю, чиї дизайнери вказують шлях для моди в кожному сезоні. Але в той самий час - це середземноморська країна зі всіма витікаючими звідси наслідками. Італійці сильно орієнтовані на родину, з упором на традиції та обряди католицької церкви, яка, незважаючи на зростаючий скептицизм серед молоді, як і раніше домінує тут життя людей.
Італія стала єдиною державою лише в 1861 році, і, як результат, італійці часто відчувають себе більш відданими до свого регіону, ніж до країни в цілому, що проявляється в різноманітності кухонь, діалектів, пейзажів і часто різним рівнем життя. Тут також знаходиться величезна культурна спадщина - лише в Тоскані знаходиться більше історичних пам'яток, ніж у будь-якій країні в світі, по всій країні збереглися значні залишки Римської імперії, особливо, звичайно, в самому Римі. До того ж кожен регіон дбайливо зберігає свої художні реліквії.

© Direct Ferries Ltd