Карта поромних сполучень Бельгія Англія

Як забронювати паром з Бельгії до Англії

Порівняйте пороми з Бельгії до Англії швидко і просто з directferries.com.ua. Наш сервіс порівняння цін шукає найдешевші тарифи, близькі до часу Вашої поїздки, щоб Ви могли знайти найбільш підходящий пором з Бельгії до Англії.

Ми не просто пропонуємо пороми з Бельгії до Англії, тому якщо Ви не знайдете нічого підходящого і хотіли б продовжити пошук, спробуйте пройти на нашу сторінку Пороми до Англії.
Бельгія
Бельгія
Пороми до Англія
Англія

Пороми з Бельгія до Англія

про Бельгію:

Бельгія володіє великим культурним розмаїттям, яке спростовує її досить нудну репутацію серед туристів. Населення Бельгії розділено на фламандський регіон (що говорить нідерландською мовою - 60%) і франкомовний Валлонський регіон (40%), з невеликою німецькомовною громадою на сході. Північ і південь Бельгії, які дуже відрізняються один від одного візуально, дивним чином змішуються в Брюсселі - серці Європейського Союзу. Північ, що складається з провінцій Західна і Східна Фландрія, Антверпен, Лімбург, і велика частина Брабанта, переважно рівнинний, з ландшафтом та архітектурою, яка не відрізняється від Голландії. Антверпен, друге за розміром місто, - це галасливий старий порт з різноманітними творами мистецтва, навіває спогади про золоті часи XVI століття. Далі на південь і захід знаходяться великі історичні міста Брюгге і Гент з приголомшливою колекцією фламандського мистецтва і архітектури. Ще одним чудесним містечком Фландрії є Мехелен, розташований між Брюсселем і Антверпеном, відомий собором св. Румольда зі списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Південніше знаходиться Валлонський Брабант, який межує з аграрної провінцією Ено. А на сході знаходиться самий мальовничий регіон Бельгії Арденни - район густих лісистих долин, високогір'я і темних печер.

про Англію:

Найбільша і найбільш густонаселена частина Великобританії, Англія займає більшу частину острова Великобританія.

До недавнього часу люди уявляли Англію як благородну, казкову землю, яка все ще живе в 30-х роках, як родоначальницю поштових відділень, пабів і гостьових будинків священиків. Зараз вона більш відома своїми яскравими містами з різноманітним нічним життям і пам'ятками, які контрастують із зеленою і приємною сільською місцевістю.
З інтригуючими містами і мальовничою природою в Англії є щось на будь-який смак. Починаючи з невід'ємно популярних Лондона, Стратфорда, Глостера і Йорка, закінчуючи химерними принадами Ньюкасла, Ліверпуля та Манчестера, міста Англії - це живі, суєтні місця, де любов до ностальгії змагається з духом винахідливості.

Насолоджуйтесь неперевершеною красою Котсуолдс і Дейлс, але не забудьте також подорожувати по закутках Нортумберленда і Лінкольншира. Коли вільного часу залишиться в обріз, варто зійти з традиційного туристичного маршруту і побродити по сільській місцевості, спробувати "справжній" ель в пабі, відвідати традиційні міські ринки, або спробувати англійські вина і інтернаціональну кухню, яка не поступається будь-якій кухні в світі.

Сучасна Англія привітна, доброзичлива, захоплююча і весела, де розкіш і традиції врівноважують індивідуальні особливості її народу, а почуття гумору - це перепустка для суспільного визнання.

© Direct Ferries Ltd