Карта поромних сполучень Олдерні Франція

Як забронювати паром з Олдерні до Франції

Порівняйте пороми з Олдерні до Франції швидко і просто з directferries.com.ua. Наш сервіс порівняння цін шукає найдешевші тарифи, близькі до часу Вашої поїздки, щоб Ви могли знайти найбільш підходящий пором з Олдерні до Франції.

Ми не просто пропонуємо пороми з Олдерні до Франції, тому якщо Ви не знайдете нічого підходящого і хотіли б продовжити пошук, спробуйте пройти на нашу сторінку Пороми до Франції.
Олдерні
Олдерні
Пороми до Франція
Франція

Пороми з Олдерні до Франція

Про Олдерні:

Олдерні - третій за розміром з Нормандських островів - це один з небагатьох незайманих, мирних, природних і абсолютно розслаблюючих островів.

Площа Олдерні всього 7,9 км², а населення - близько 2 000 людей. Як і його сусіди Джерсі і Гернсі, Олдерні насолоджується помірним кліматом, а також незалежністю зі своїм власним урядом.

Не дивлячись на близьке розташування Франції (близько 12 км), Гернсі (37 км), Джерсі (48 км) і острова Уайт (96 км), Олдерні вдалося уникнути основного туристичного потоку.

про Францію:

Дуже важко говорити про Францію в загальних рисах - як одного разу помітив Шарль де Голль: "Як можна описати країну, яка має 365 видів сиру?".
Тим не менш, є щось у цій чудовій країні, що приваблює мільйони франкофілів кожного року, спраглих спробувати на смак la vie Français ("французське життя").
Можливо, їх привадлюють шикарні бульвари Парижа, виблискуючі лижні схили Альп, сонячні виноградники і випалені сонцем пляжі, гри в петанг, або кава і круасани в незвіданих деревеньках?
Або, можливо, це тури по величних замках Луари, гламурний елітний спосіб життя в Середземномор'ї, або розслабляючий пікнік в Провансі, де повітря просочене ароматами диких трав і лаванди?
Також треба розглянути принади інших, менш відомих, регіонів, таких як Франш-Конте, Гасконь або Беррі, захованих глибоко в зеленому серці Франції - регіони міцно вкоренилися в землю, чиї сонні селища пропонують відвідувачам можливість випробувати справжнє Douceur De Vivre ("солодке життя") провінційної Франції.

Немає жодних сумнівів, що Франція є країною великих контрастів, пропонуючи нескінченний вибір привабливих напрямків, багате розмаїття ландшафтів, кухні, клімату і населення, з винятковою культурною спадщиною.
Легко зрозуміти, чому французи воліють залишатися в своїй країні під час відпустки, і чому вони називають свою країну La Belle France.

© Direct Ferries Ltd