Карта поромних сполучень Албанія Італія

Як забронювати паром з Албанії до Італії

На сайті directferries.com.ua Ви знайдете всі можливості для поромної переправи з Албанії до Італії протягом одного швидкого і дуже зручного пошуку.

Знайти розклад поромів і ціну на квитки на пороми з Албанії до Італії дуже просто з сайтом directferries.com.ua! Просто оберіть потрібний Вам маршрут з пошукової системи (ліворуч), і ми знайдемо Вам найкращий тариф і порівняємо його зі схожими пропозиціями від інших компаній, щоб Ви могли самі обрати кращий варіант для Вашої поїздки!

Для докладної інформації про кожну поромну переправу з Албанії до Італії, будь ласка, ознайомтеся більш детально з цією сторінкою або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Італії, щоб знайти пороми з інших країн.
Албанія
Албанія
Пороми до Італія
Італія

про Албанію:

Албанія - це середземноморська країна в південно-східній Європі. Вона межує з Сербією і Чорногорією на півночі, республікою Македонія на сході і з Грецією на півдні; а також знаходиться на узбережжі Адріатичного моря на заході і Іонічного моря на південному заході.

Формальна назва цієї країни з зародження демократією - Республіка Албанія. Відповідно до виборчих законів, введених у 1992 році, законодавча влада належить однопалатному Народному зібранню, яке складається з 155 членів, що обираються на 4 роки.
Виконавча влада належить Раді Міністрів на чолі з прем'єр-міністром, а також президенту республіки, якого обирають члени Ради Міністрів.

В Албанії поширені 3 основні релігії: іслам, католицизм і православ'я. Більшість населення сповідує іслам.

про Італію:

З усіх європейських країн охарактеризувати Італію найскладніше. Це сучасна, індустріальна нація, це законодавець стилю, чиї дизайнери вказують шлях для моди в кожному сезоні. Але в той самий час - це середземноморська країна зі всіма витікаючими звідси наслідками. Італійці сильно орієнтовані на родину, з упором на традиції та обряди католицької церкви, яка, незважаючи на зростаючий скептицизм серед молоді, як і раніше домінує тут життя людей.
Італія стала єдиною державою лише в 1861 році, і, як результат, італійці часто відчувають себе більш відданими до свого регіону, ніж до країни в цілому, що проявляється в різноманітності кухонь, діалектів, пейзажів і часто різним рівнем життя. Тут також знаходиться величезна культурна спадщина - лише в Тоскані знаходиться більше історичних пам'яток, ніж у будь-якій країні в світі, по всій країні збереглися значні залишки Римської імперії, особливо, звичайно, в самому Римі. До того ж кожен регіон дбайливо зберігає свої художні реліквії.

© Direct Ferries Ltd