Про пороми до Бельгії

Скористайтеся нашим путівником Пороми до Бельгії, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до Бельгії. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до Бельгії за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до Бельгії, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до Бельгія, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
Бельгія
Бельгія
Пороми до Бельгія
Бельгія
Бельгія

про Бельгію:

Бельгія володіє великим культурним розмаїттям, яке спростовує її досить нудну репутацію серед туристів. Населення Бельгії розділено на фламандський регіон (що говорить нідерландською мовою - 60%) і франкомовний Валлонський регіон (40%), з невеликою німецькомовною громадою на сході. Північ і південь Бельгії, які дуже відрізняються один від одного візуально, дивним чином змішуються в Брюсселі - серці Європейського Союзу. Північ, що складається з провінцій Західна і Східна Фландрія, Антверпен, Лімбург, і велика частина Брабанта, переважно рівнинний, з ландшафтом та архітектурою, яка не відрізняється від Голландії. Антверпен, друге за розміром місто, - це галасливий старий порт з різноманітними творами мистецтва, навіває спогади про золоті часи XVI століття. Далі на південь і захід знаходяться великі історичні міста Брюгге і Гент з приголомшливою колекцією фламандського мистецтва і архітектури. Ще одним чудесним містечком Фландрії є Мехелен, розташований між Брюсселем і Антверпеном, відомий собором св. Румольда зі списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Південніше знаходиться Валлонський Брабант, який межує з аграрної провінцією Ено. А на сході знаходиться самий мальовничий регіон Бельгії Арденни - район густих лісистих долин, високогір'я і темних печер.

Пороми до Бельгії з Англії

7 переправ щотижнево
тривалістю 13 г 15 хв
P&O Ferries
© Direct Ferries Ltd