Про пороми до Олдерні

Скористайтеся нашим путівником Пороми до Олдерні, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до Олдерні. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до Олдерні за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до Олдерні, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до Олдерні, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
Олдерні
Олдерні
Пороми до Олдерні
Олдерні
Олдерні

Про Олдерні:

Олдерні - третій за розміром з Нормандських островів - це один з небагатьох незайманих, мирних, природних і абсолютно розслаблюючих островів.

Площа Олдерні всього 7,9 км², а населення - близько 2 000 людей. Як і його сусіди Джерсі і Гернсі, Олдерні насолоджується помірним кліматом, а також незалежністю зі своїм власним урядом.

Не дивлячись на близьке розташування Франції (близько 12 км), Гернсі (37 км), Джерсі (48 км) і острова Уайт (96 км), Олдерні вдалося уникнути основного туристичного потоку.

Пороми до Олдерні з Франції

1 переправа щотижнево
тривалістю 55 хв
Manche Iles Express
© Direct Ferries Ltd