Підпишиться на DirectFerries email
Loading...
Недійсний email
Вас було додано до розсилки directferries.com.ua.
Зазначений email вже використовується

Про directferries.co.uk

Directferries.co.uk – це об'єктивний веб-сайт з продажу квитків на пороми, що пропонує швидкий і простий спосіб, щоб подивитися, порівняти і замовити квитки, обравши з понад 1000 поромних переправ, практично до будь-якого поромного порту в Європі і Північній Африці.

Заснована в 1999 році, компанія Direct Ferries пропонує найбільш повний асортимент в секторі поромних перевезень, а також ряд додаткових послуг від ретельно відібраних партнерів, включаючи проживання, квитки на поїзд і європейське покриття аварії.

По-справжньому загальноєвропейська компанія з офісами у Великобританії, Німеччині і Швейцарії, Direct Ferries Ltd керує сайтом directferries.co.uk і його локалізованими версіями для поромних туристів у Великобританії, Ірландії, Франції, Німеччини, Іспанії, Італії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Австрії, Швейцарії, Польщі, Чехії, Словаччини, Греції, Данії, Швеції, Норвегії та Фінляндії.

Чому варто обрати directferries.co.uk?

Зміст

Ми зробили все можливе, щоб переконатися, що наш сайт є швидким, простим у використанні і багатим на інформацію, яка може знадобитися під час планування Вашої поїздки, включаючи поромні компанії, маршрути та путівники по портах, а також докладні відгуки про кораблі від попередніх мандрівників.

Накращі тарифи

З прямим доступом до систем бронювання поромного оператора, Ви зможете порівняти всі доступні поромні сполучення для напрямку, що Ви обрали, з усіма підходящими альтернативами під час одного швидкого та легкого пошуку, який допоможе Вам обрати найкращий з можливих тарифів.

Комплексні послуги поромних перевезень

Неважливо, чи подорожуєте Ви на велосипеді, чи на вантажівці, ми обслуговуємо всі види транспортних засобів, які використовуються в туристичних, ділових або комерційних цілях.

Високий авторитет

Ми пропонуємо не тільки відмінну репутацію в галузі, але також пропонуємо найкращі ціни, вибір та послуги для декількох мільйонів клієнтів, які звернулися до нас з моменту нашого відкриття.

Ексклюзивні пропозиції

Завдяки нашій купівельній спроможності ми часто маємо доступ до унікальних ексклюзивних пропозицій, які допоможуть Вам заощадити ще більше, купуючи квиток на пором (підпишиться на нашу розсилку або на наші сторінки в Facebook або Twitter, щоб не пропустити наші пропозиції!)

Що ми пропонуємо?

  • 87 поромних компаній і Євротунель

  • 1523 поромні маршрути, що охоплюють Європу та Північну Африку

  • Вибір з приблизно 346 поромних портів

  • Поромні переправи з/до 86 країн та островів

Як зв'язатися з directferries.co.uk

Вам необхідно з нами поговорити? Дізнайтеся про наші години роботи та зв'яжіться з нами.

© Direct Ferries Ltd